Peníze

Praktický úvěr na cokoliv

Existuje bezpochyby spousta věcí, které byste si přáli, ale nemáte na ně v současnosti dostatek peněz. A našetřit na to by trvalo příliš dlouho. Možná byste to ani nezvládli. Z tohoto důvodu máte možnost si zajistit bezúčelovou půjčku https://www.hypotekybezregistru.cz/a21-bezucelova-pujcka/ a získat finance na auto, dovolenou i Vánoce.

ušetřené peníze ve sklenici

Definice

Je to velice snadné. U bezúčelové půjčky jednoduše nemusíte prokazovat či dokládat, proč si peníze od banky berete a na co je použijete. Typickým znakem bývá, že mají trochu vyšší úrokovou sazbu. Ta je cenou za to, že si můžete peníze půjčit na cokoli chcete bez toho, abyste to museli dokládat. Tyto služby přitom najdete nejen u bankovních, ale i nebankovních společností.

Na českém trhu přitom najdete mnoho společností, které poskytují velmi krátkodobé úvěry s vyšším úrokem. U těch se ovšem počítá s tím, že si klient zažádá jen o několik tisíc a vše splatí během několika měsíců, maximálně do roku. Není to ale podmínkou. Touto cestou můžete získat jakýkoli finanční obnos. Jen musíte počítat s tím, že si tak či tak trochu připlatíte na úrocích.

Velké výhody nebankovních institucí

V případě běžné finanční instituce musíte doložit mnoho dokladů, dlouho čekat a nemáte ani v nejmenším jistotu, že bude žádost schválena. U nebankovních úvěrů je vše jinak. Nemusíte dokládat téměř nic, někdy stačí jen platný občanský průkaz.

Mnoho žádostí lze podat online přes speciální formulář a peníze můžete mít na účtu i během několika hodin. Většinou se o schválení rozhodne do 24 hodin. Mezi společnosti, u kterých můžete podobné služby využít je například Zonky, Kamali nebo Hypotéka bez registru. Poskytovatelů je v dnešní době již mnoho a většina z nich je skutečně poctivá a pouze vám chtějí pomoci.

podpis smlouvy

Dávejte si pozor

Stejně jako u ostatních finančních produktů si musíte dávat pozor na hodnotu RPSN a vždy si dobře spočítat, kolik přeplatíte. Poté už je jen na osobním přístupu a na tom, zda se vám přeplacená částka bude zdát přijatelná nebo ne.