Domov

Když kvalitu, tak jedině z umělého kamene

Plánujete rekonstrukci staré kuchyně?
Zvažujete, do čeho se vám vyplatí investovat, a kde byste mohli naopak ušetřit?
Pokud chcete, aby vám nově vytvořená kuchyně sloužila ideálně po zbytek života, pak je taková úvaha jednoznačně na místě.

sklokeramická deska

Nejlepší by samozřejmě bylo, kdyby se člověk nemusel finančně nijak omezovat. V takovém případě je tou nejlepší volbou sázka na přírodní materiály, ke kterým se řadí masivní dřevo a kámen. Když si necháte udělat skříňky z masivního dřeva a pracovní desku a kuchyňská záda z kamene, tak toho rozhodně nikdy nebudete litovat. Takové provedení je maximálně nadčasové a skvěle zapadne do každého interiéru, ať už máte jakýkoli vkus. Navíc, opravdu mnoho vydrží a jistě se na něj budete rádi dívat.

Ovšem neomezené zdroje má k dispozici jen málokdo z nás. V tom případě je potřeba dobře zvolit, kam byste měli investovat více, a kde si vystačíte s běžnou kvalitou. Pokud jde o kuchyňskou linku, tak tím nejvíce zatěžovaným místem je jednoznačně kuchyňská pracovní deska. Na té se odbývá většina práce v kuchyni, ta je nejvíce zatížená, a navíc, její výrazná rozlehlá plocha ovlivňuje celkový dojem z místnosti. Jestliže máte v plánu investovat více peněz jen tam, kde je to nezbytně potřeba, pak si vyberte tu nejlepší pracovní desku.

pozadí

Nasnadě je tedy otázka, jaká pracovní deska je ta nejlepší? Jistě to bude ta, která je z kamene. Kámen toho mnoho vydrží, a ještě ke všemu skvěle vypadá. Je to tedy investice, jaká se opravdu vyplatí, protože zatímco levnou laminátovou desku byste museli v průběhu života několikrát vyměnit, tak ta kamenná s vámi vydrží navždy. A to platí především v případě, kdy dáte přednost kameni umělému. Ten v sobě spojuje dokonalou krásu kamene přírodního, s perfektním zpracováním moderními technologiemi. Výsledkem je produkt, který naplní i ty nejvyšší očekávání. Na desce z umělého kamene můžete klidně krájet, můžete ji polévat octem anebo na ni pokládat horkou pánev, a nic z toho nebude vadit.