Zboží

Zvěte na svatbu originálně!

Chystáte se se svou drahou polovičkou na svůj velký den? Zařídit svatební den dá spoustu práce. Šaty, prstýnky, svatební menu… aby všechno tohle hosté viděli, musíte obstarat svatební oznámení. Dneska už se dá svatební oznámení sladit do stylu svatby, je originální a velmi osobní. Často vystihuje budoucí novomanžele, může být jednobarevné, papírové, kartonové, skleněné, vlastně takové jaké si vysníte.

Svatební oznámení bílé

Svatební oznámení Goldpress.cz vám váš společný den stoprocentně udělá ještě krásnější. Výběr našich svatebních oznámení je opravdu velký. Můžete si vybrat již z utvořených návrhů nebo si vytvořit svůj vlastní návrh, se kterým vám rádi pomůžeme. Naše oznámení jsou precizně zpracované, zaujmou nejen materiály, ale také nevšedním vzhledem. Vyberete si pokud pořádáte romantickou, extravagantní i rustikální svatbu. Na výběr je ze všech různých velikostí. K oznámení jsme navíc schopní sladit pozvánku ke svatebnímu stolu i jmenovky na něj.

Doba výroby nám většinou zabere deset pracovních dnů, záleží na množství, které si objednáte. Jsme si téměř jistí, že s našimi oznámeními budete spokojeni, i když si je neosaháte a dostanete až hotový produkt. Všichni, které na svou veselku pozvete, budou vaše oznámení určitě obdivovat a jistě jim bude nějakou dobu zdobit příbytek.

Svatební oznámení přírodní

Jakmile u nás objednáte vaše vysněné svatební oznámení, odpadne z vás jedna starost a budete se moci věnovat dalším předsvatebním povinnostem. Po odsouhlasení návrhu se pustíme okamžitě do práce a budeme dělat vše proto, abychom vám vše doručili co nejdříve a vy mohli začít zvát svou rodinu a přátelé na váš den D. Jsme si jistí, že u nás si vybere jak nevěsta tak ženich a díky obrovskému výběru se shodnou na tom pravém oznámení ušitém jim na míru. Pokud tedy chcete mít jednu starost z krku, těšíme se na vaši objednávku.