Zboží

Originální a praktické lustry


Vybrat do vašeho domu či bytu vhodné a správné oblečení není jednoduché. Je třeba zvážit, jaký účel by lustr měl plnit kromě světelného osvětlení. I u osvětlení je potřeba si uvědomit, kde chci mít hodně světla, kde naopak tlumené. Co přesně chci nasvětlit nebo mít výrazné světlo v celém pokoji. I podle toho lze zvolit různý typ stropních svítidel.

Dále je třeba se zamyslet nad tím, zda máme celý byt či dům laděný do nějakého speciálního stylu nebo zda daná místnost má nějaký styl, který lze za pomoci lustrů doladit. Lustr může být výrazný nebo naopak nenápadný. Lustry se dělají v mnoho různých provedení a stylů. Také z různých materiálů, jako je dřevo, kov, papír, plast či nereze. Jejich kombinací a různých provedení vznikají jedinečné a unikátní lustry.

lustr v hale

Díky široké nabídce si tak můžete vybrat přesně takový, který vám bude do vašeho interiéru ladit. Velké dřevěné stropní svítidlo v místnosti může krásně vyniknout a místnost osvětlit podle požadavků. Světlo dokáže působit tlumeně, romanticky a může navodit pocit domova, klidné atmosféry a rodinné pohody. Proto se některá svítidla hodí spíše do kuchyní, jídelen a jiné zas spíše do obývacích pokojů či do velkých hal.

lustr v jídelně

Také druh materiálu, ze kterého je svítidlo vyrobené působí určitým dojmem. Dřevěné stropní svítidlo je z přírodních materiálů a hodí se tak téměř ke všemu. Dřevo se dá sehnat v různých odstínech a je možné ho doladit i o jiné materiály. Hodí se do různých druhů pokojů i stylů. Vyrábějí se i velmi originální druhy svítidel, které oživí místnost a zbytek nábytku už klidně může mít neutrální barvy i styl. Díky mnoha různým stylům si tak můžete vybrat přesně takové svítidlo, které se vám bude hodit, líbit a které bude ladit přímo do vašeho domu. Do některých místností si můžete dovolit pořídit originální lustry, ale do některých nezapomínejte, že se hodí spíše nějaké nevýrazné a spíš jen praktické lustry.