Zboží

Narození potomka

To pak bude slávy, tatínek bude jásat deset dní a po tutéž dobu děda nevyleze z opice. On by otec také rád, ale bude mít drobátko jiné starosti a ona už mu rodička přistřihne křidýlka, takže se bude muset tatínek hodně krotit.

Ještě před narozením se skupuje, co se dá. Výhoda dnešních rodičů je hlavně v tom, že již vědí, co se to narodí. Jestli chlapeček nebo holčička. Podle toho se pak kupují věci. Hračky a oblečení. Hračky jsou výsadou tatínků, má-li se narodit hoch a oblečení je zase doménou žen a těm je absolutně jedno na koho kupují. Nakoupí hory oblečků stejně pro kluky jako pro děvčátka. Je to jejich radost.

holčička

Mužové se pídí po různých autíčkách a letadýlkách a prostě po tom, co více méně bavilo je, když byli malí. Oni sami vědí, co je pro chlapce to nejlepší. Pokud to ovšem má být dcera, pídí se po panenkách a podobných věcech, ale zde si vždy nechají radit od něžného pohlaví, protože nerozeznají pořádnou panenku od ponožky.

Dámy, jak již řečeno, kupují oblečení ve stejné míře. Když vědí že je to chlapeček, kupují pochopitelně „mužské“ věci a u holčiček zase obráceně. A nelitují u toho ani času ani námahy. Běhají po všech možných obchodech, krámcích a tržnicích, jen aby měly všeho dost a za chvíli mají doma tolik oblečků, že by do nich navlékli středně velký sirotčinec. A při tom by to šlo i bez běhání. Ptáte se jak?

miminko

No přece po internetu. Vždyť je na něm nepřeberně webů, kde lze oblečení pro miminka lehce nakoupit. A že jich je na výběr.

Ovšem nejlepší je ten, na který se dostanete kliknutím na odkaz v tomto článečku. O něco výše vidíte modrý text, a to je to co hledáte, bez čeho nemůžete nadále vůbec existovat. Klikněte tam a automaticky se přenesete na web, který vám vyrazí dech svým výběrem a množstvím zboží. Zde si vyberou i ty nejnáročnější nastávající matky, ale i ty, které již děti mají.