Krása

Krása mužů

Někteří muži si myslí, že jsou velice krásní a že jim neodolá žádná žena. Ano, existují muži, kteří jsou opravdu velmi pěkní a žádná žena jim neodolá, ale tito muži si to o sobě nemyslí nebo o tom alespoň nemluví na veřejnosti.

Tak, jako u žen se říká, že všechny ženy jsou pěkné, tak to platí i u mužů. Každý je krásný nějak jinak a v něčem jiném. Rozhodně není pěkné, pokud si daný muž o sobě myslí, jak není krásný a jak by jej určitě chtěla každá a ještě to každému, koho zrovna potká, vykládá.

pěkný muž

Někteří muži mají velice vysoké sebevědomí a něco takového jim nesluší. Ano, jsou i ti, ke kterým něco takového patří a je dobře, že sebevědomí mají, ale opět jsme u toho.

Nejlepší je, pokud si člověk o sobě nemyslí a nevykládá všem, že je ten nejlepší na světě a že se za ním bude každá žena otáčet. Ideální je, pokud si člověk něco takového myslí a nikomu to neříká. Jsou muži, kteří jsou schopni něco takového říkat lidem na potkání a věřte, že daní lidé rozhodně neocení to, že jste jim něco takového řekli. Budou se na vás dívat v daleko horším světle, než se dívali doteď.

hezký muž

Právě tím, že si o sobě bude člověk přehnaně moc myslet, to může dojít tak daleko, že si vás lidé přestanou všímat, protože se nebudou chtít bavit s někým, kdo je namachrovaný a ve výsledku…

Právě kvůli tomu, že budete lidem říkat, jak skvělí jste, můžete přijít o své kamarády a také známé, protože věřte, že spousta lidí se nechce bavit s člověkem, který se baví jen neustále o tom, jak je krásný, ale že by jej zajímalo, jak se má druhý člověk nebo co je u něho nového, to jej nezajímá, protože je to jen on, on a on, kdo je tím nejlepším a všichni o něm musí vědět, co si o sobě myslí.

Ano, každý muž je nějak krásný, ale je mnohem lepší a to zejména, když si daný muž myslí, že je krásný ve všem, aby si něco takového nechal raději pro sebe, protože tím může odradit velkou spoustu lidí, které například ani nikdy odradit nechtěl.