Zvířata

Zdraví z přírody

Většina majitelů zvířat se snaží, aby jejich mazlíčci po všech stránkách prospívali. Bohužel, i přes veškerou starostlivou péči se může stát, že zvíře onemocní nebo nám zestárne. V každém případě je nutné navštívit veterinárního lékaře. Sami nejsme kompetentní určit závažnost zdravotního stavu zvířete a mohli bychom něco zanedbat.
spící buldoček
Po poradě s lékařem bychom, ale mohli využít podpůrné léčby bylin nebo Bachových kapek, která na zvířata působí pozitivně. Zvlášť v případech, kdy je zvíře ve stresu nebo se nachází v nezvyklé situaci a je labilnější Bachovy esence mohou pomoci. Někteří psi mohou být od narození ustrašenější, úzkostní a málo sebevědomí nebo mají za sebou předchozí negativní zkušenosti. V takovém případě bylinné esence dokáží pomoci. Účinné jsou hlavně Bachovy kapky, takzvaně krizové. Nepoužívají se k dlouhodobě léčbě zvířete, ale ve stresových situacích je můžete psovi podat. Vhodné jsou také pro psy s velkou psychickou zátěží. Nemusíte se obávat žádných vedlejších účinků. Obsahují pouze neškodné bylinky ve složení, které vaše zvíře neohrozí. Součástí těchto esencí je například Třezalka tečkovaná, která potlačuje úzkosti a reakce vyvolané strachem. Celkově na zvíře působí uklidňujícím způsobem stejně jako další přísada esencí a tou je Snědek okoličnatý. Další neškodnou bylinkou vhodnou pro psy je Řepík lékařský.
hlava retrívra
Pomůže vám u psa s kožními problémy nebo drobnějšími poraněními. Bachovy esence dnes patří k oblíbeným prostředkům pro psy. Není výjimkou, že vám je doporučí sám veterinární lékař jako podpůrnou léčbu nebo u lehčích onemocnění. Osvědčily se také u starých psů. Esence působí jako energetický harmonizátor psychických pochodů zvířete. Kapky celkově navozují emocionální rovnováhu, harmonizují tělo a duši v jeden funkční celek. Bachovy esence si můžete se svým psem dopřát bez obav a i vy.