Zboží

Pytel na sezení vám umožní cítit se pohodlně

Bez ohledu na to, co během dne děláme, dospějeme do stádia, kdy si potřebujeme na chvíli sednout a odpočinout si. Relaxovat přitom můžeme několika způsoby a rovněž i na místech, která si o to doslova říkají. Postel, křeslo, pohovka nebo prostorný gauč vás ovšem postupem času nemusí uspokojit i z hlediska toho, že jsou pevné a nepřizpůsobují se každé poloze vašeho těla, která je pro vás příjemná.

Být nespokojeni ovšem nemusíte věčně, protože existuje prvek, se kterým se vám bude pohodlně ležet, sedět nebo relaxovat kdykoliv a kdekoliv. Sedací pytel Beanbag si najde své místo a uživatele i ve vašem domově a co je nejlepší – můžete si ho vzít kamkoliv s sebou.

sedací pytel

Udělejte si pohodlí, které vám schází

Jistotu, že budete na tomto pytli vždy spokojeni vám přinese už během prvního dne užívání. Vystřídat na něm můžete několik poloh a přizpůsobit si ho rovněž i odebráním nebo naopak doplněním výplně, kterou k němu lze zakoupit.

  • Je vyroben ze silného a odolného materiálu, díky čemu se vám jeho povrch nepoškodí.

  • Výplň je měkká a nebude vás nijak tlačit, ať už se rozhodnete usadit se v něm jakkoliv.

Velmi oblíbený je i u malých dětí, které na něm dovádějí, válejí se a svou službu splní i v případě, že máte doma kojence, kterého chcete umístit na měkké a pohodné křeslo.

  • Tím, že se na něm usadíte si vytvarujete přesně takovou polohu těla, jakou požadujete k tomu, aby vám bylo příjemně a nic vás nebolelo.

sedací vak

S popruhy a v mnoha barvách

Tento pytel si můžete zakoupit v různých barevných variantách. Každá strana vám nabídne jinou barvu, díky čemu vám pokaždé oživí místnost, ve které ho budete mít v barvě, která se vám bude líbit.

  • Dostanete ho společně s odnímatelnými popruhy, které vám lépe pomohou vytvarovat si z něho křeslo nebo jiný typ lůžka, které bude komfortní.

Zakoupit ho můžete sobě, dětem nebo třeba i přátelům jako dárek, který jich potěší stejně tak jako vás samotných.