Business

Dejte jí co proto!

Bazénová voda se občas nemusí jevit jako nejčistější, také proto jsou zde způsoby, které nám při jejím čištění mají pomoci. Zřejmě nejdůležitější je chlor šok, kterým se zbavíte jakýchkoliv škodlivin ve vašem bazénu.
Dejte jí, co proto a pořádně špíně ukažte, kdo je tady pánem. U nás můžete vybírat z většího či menšího balení a také dávkujte podle koncentrace, která by neměla klesnout v průběhu sezóny pod 0,3 mg na litr. Všechno si samozřejmě můžete ověřit testy, které vřele doporučujeme, abyste si byli jistí, že se nekoupete v nějaké žumpě, protože v létě mají různé řasy, mikroby a bakterie ve vodě opravdu pré.

rodina

Na co všechno má vliv?

– Pokud potřebujete spolehlivě zvýšit koncentraci aktivního chloru, pak je tento přípravek naprosto ideální.
– Je to organický granulát, který čistí vodu.
– Obsahuje organicky vázanou složku, díky které likviduje všechny škodliviny.
– Díky svým složkám působí také proti vzniku řas ve vašem bazénu, ať už jde o řasy zelené nebo hnědé. Eliminuje jejich vznik a také pomáhá zamezit jejich růstu.
– Použít jej můžete kdykoliv, abyste eliminovali veškeré organické škodlivé látky. Dá se tak používat jako nárazový prostředek k čištění, ale také jako pravidelný a podpůrný prostředek k tomu, aby váš bazén a vaše voda zářila čistotou a jenom se krásně třpytila.

chemie

Průzračná voda

Pokaždé bychom tak měli myslet na své zdraví, a pokud si domů pořídíte bazén, tak na to musíte myslet především. Proto jsou také vhodné tyto prostředky, které zabraňují různým škodlivým látkám. Bazén je holt také o tom čištění a udržování, když už si jej jednou napustíme, tak se o něj musíme starat, naštěstí to jde takto velice jednoduše, takže stačí si u nás objednat všechny potřebné chemické čističe či cokoliv dalšího z naší velice široké a pestré nabídky a budete mít vystaráno třeba na celou sezónu. Nikdy však nezapomínejte na dávkování nebo se vždy před přidáním chemie do bazénu podívejte na dávkování.