Nezařazené

Takový malý obchod s lidmi

Posledním trendem na poli seznamování je ideálně taková seznamka, která je zamířena hlavně na lidi po 50 roku – protože nejnovější studie ukazují, že jsou to právě tito čerství padesátníci, kteří začínají nový život, rozvádějí se s partnerem, jezdí na dovolené, studují, zkrátka dělají všechno to, na co neměli čas předtím. A přesně takoví jsou v hledáčku nejrůznějších agentur, které zprostředkovávají seznamování.
výstava fotografií

Rychlorande

Televizní show Rande nebo dopisování si a poté první schůzky, to už je dávno pryč. Na to už zkrátka není čas a vůbec Rande bylo jistou odchylkou v televizním vysílání, kterou si ze srandy pustíte, ale zopakovat ji rozhodně nechcete, byť to byl teda mazec. Dnes jde vše ideálně přes internet, ale tyto seznamky se už také pomalu odsouvají do pozadí a nastupují jejich mnohem dynamičtější a interaktivnější nástupci. Vezměme si například ony důchodce. I přes nelibost svých již dospělých dětí se neustále snaží někoho, s kým by to mohli táhnout znovu.
žádost o ruku

Seznamka s ručením omezeným

Takových seznamek je spousta, ale jen málo z nich se specializuje. Většina nabízí za celkem dobrou cenu i různě průměrné služby jako nejrůznější rotace v restauracích, aktivity a hry a podobné. Samozřejmě, že seznámit se není tak obtížné, ale lidé, kteří na to jdou přes seznamku, toho chtějí docílit s co nejmenším úsilím – a pro takové je ideální připlatit si za dobré služby a získat tu kvalitu, kterou inzerují všechny tyto společnosti, tedy kvalitní milostný život kdykoliv a kdekoliv.
ležící pár

CO stojí seznámení?

Takové společnosti se nijak netají a vůbec se nestydí dát si klidně desetitisícové ceny za své služby, protože seznámit se je zkrátka v dnešní době velmi náročná věc (alespoň pro tyto lidi), a ti si za, minimálně iluzi, rádi připlatí. Některým vlastně ani nic jiného nezbyde než platit si nejrůznější seznamováky a objíždět ony restaurace, protože nic jiného už je tak nějak nenaplňuje, proto v těchto společnostech můžete potkat „veterány“, kteří už dávno upustili od hledání lásky, spíše jen utrácejí peníze.

Pokud tedy pátráte po nějaké oblasti, která by zasloužila investici, tak v tomhle určitě neztratíte, protože seznámení a vůbec mezilidské vztahy budou jedním velkým obchodem vždy.