Nezařazené

Přebytečné věci aneb jednoduchá inzerce na internetu

Z domova nebo ze zaměstnání využívá internet snad většina z nás. V mnoha případech už známe spoustu služeb využívaných právě na internetu. Proto také není výjimkou, že třeba sami občas zabrouzdáme do nějakého virtuálního bazaru. I tady se najdou věci použité nebo také nové. Prodej přes internet je velmi jednoduchý a to především tím, že není potřeba nikam jezdit. Jakékoliv zboží ještě najde využití a třeba někoho i mile potěší.
oblečení ve skříni
Za jakou hodnotu?
Mezi jednu zajímavou službu na internetu patří i aukce. Je to hodně podobné jako na všech ostatních bazarech, jen v tomhle případě můžeme s cenou začít třeba od pouhé jedné koruny. Výsledná cena s přihazováním kupujících může být na samotném konci vyšší a tím pro nás potěšující. Pokud tedy vlastníme například cenný obraz nebo máme k prodeji mnoho oblečení, z kterého děti už vyrostly případně jakékoliv jiné vyřazené věci, pak tyto předměty můžeme nabídnout i za naši symbolickou cenu.
odstraňování odpadů
Jak jednoduše začneme
Většinou je základem fotografie. Taková, která vše dokonale podchytí. Slovní popis by měl být u fotografie obsáhlejší a měl by upozorňovat na různé vady, nedostatky nebo jiné nezbytné informace. Na většinu používaných výrobků není nikdo z nás schopný dát záruční lhůtu, proto je popis skutečně důležitý stejně jako alespoň jedna reálná fotografie. 
Za zmínku stojí největší a nejvíce využívané portály:
·         aukro
·         bazar
·         bazos
·         sbazar
·         letgo
·         bazak
·         i-bazar
·         muj-bazar
Další možností jak s nepotřebným zbožím naložit je zúčastnit se určité burzy, případně nabídnout na charitativní účely. Nezapomenout bychom měli i na své nejbližší, vždyť i ti určitě ocení tuto nabídku. V poslední řadě se vše dá vytřídit do kontejneru na textil, sklo nebo nebezpečného odpadu.
A pokud se vám do takového úklidu opravdu nechce, pak nezbývá než se řídit známým příslovím – s chutí do toho a půl je hotovo.