Nezařazené

Nebuďte tak akurátní, hledejte řešení

Je pravda, že letošní výdaje za soustavné opravy Vašeho vozidla výrazně ovlivnily konto v bance. A oprava střechy také na zlepšení finanční situace nepřidala. Ale podívejte se, jak smutné oči Vaší rodiny na Vás hledí. Samozřejmě, že nemusíte jezdit hned k moři. Jenže to, že tam každý rok jezdíte, neznamená, že nemáte rádi tuzemské destinace. Prostě moře k životu potřebujete, jako koza drbání.
sluneční klobouk.jpg
Pravděpodobně jste v minulých životech u moře vyrůstali, když na něm tak lpíte. Ale to musí být zase Egypt, nebo Mallorca? Co kdybyste jeli k moři, které je podstatně blíž? To Vás nenapadlo? A neříkejte, že by Vám na takovou dovolenou peníze nevystačili. Jen si to spočítejte.
A co tuzemské destinace?
Samozřejmě, že byste mohli letošní dovolenou strávit na chalupě u prarodičů. Šumava je také překrásná. A zahradní bazén tam také mají. Nebo si vyjeďte do českých hor. Zabukujte si horskou chatu a choďte po horách. Nakonec i tam se dá vykoupat v horských plesech. Ale tedy snad jen v neoprenu. To je fakt. Voda není právě jedna z těch teplých.
No jo. Moře je moře.
Když Vy jste celí natěšení na to moře. Šnorchlování. Potápění. Zdolávání vln. Procházky z úsvitu po pláži. Inu, je to jiné. To je pravda. Takže tady vidíte, že nemůžete jinak, než najít takovou dovolenou u moře , která by pro Vás byla finančně dostupná, i když byste letošní rok mohli s klidem nazvat rokem výdajovým. Přece byste nechtěl, aby se rodina, včetně Vás, nudila na dovolené, o kterou nestojíte. Co by to bylo za dovolenou?
přístav v Dubrovníku.jpg
V době dovolené máte být tam, kde si odpočinete a kde načerpáte energii do dalších dnů. Měli byste také v době dovolené dělat jen to, co chcete. Každý psycholog by Vám potvrdil, že dovolená z donucení bude pro Vás hrob!
Tak co? Už jste na nějaké řešení přišel? Dovolená u moře bude, viďte? Ať ji získáte prostřednictvím Last minute, nebo najdete mimořádně levnou, svou rodinu nezklamete!