Nezařazené

Moderní bydlení za nízké náklady


Zvažujete zrovna nové bydlení? Láká vás novostavba ale zatím váháte? Vzhledem ke stále rostoucím cenám všeho je jasné, že si takto velkou investici každý dobře rozmyslí. Pokud ale potřebujete trvale vyřešit svoje bydlení, nezbude vám nic jiného než si rozmyslet zda je pro vás lepší byt nebo dům.

Oboje má svoje klady i zápory, to je jasné. Spousta lidí ale z bytu utíká především kvůli soukromí. Je běžné že i v novějších bytových domech má člověk daleko méně soukromí než by ho měl v rodinném domě. V domě máte zkrátka daleko víc možností než v bytě a to nejen co se týče soukromí. Můžete si o všem rozhodovat sami bez ohledu na názor ostatních, což má samozřejmě také svoje limity, ale daleko menší než kdybyste zůstali v bytě.

nový bungalov

Řeší se energie
Poslední dva roky se stále řeší ceny za energie, hlavně za teplo a za elektřinu. Tyto položky jsou stále dražší, a i když se část lidí snaží spotřebu snížit různými způsoby, jako je pořizování spotřebičů s nižší spotřebou a nebo stavbou domu, který používá moderní technologie a tím lze ušetřit za vytápění i za elektřinu. Jestli zrovna uvažujete o stavbě domu, skvělou volbou může být nízkoenergetický dům na klíč, který si můžete nechat postavit od spolehlivé a kvalitní stavební firmy.

tepelné čerpadlo

Nabízíme kvalitu a zkušenosti
Pokud hledáte někoho, kdo vám postaví váš vysněný dům v termínu podle typového projektu, jste u nás správně. Připravili jsme nejen přízemní bungalovy, ale nabízíme i patrové domy. Najdete u nás více typů domů, takže rozhodně máte z čeho vybírat. Když se podíváte na zkušenosti ostatních klientů, uvidíte, že je na nás spoleh a děláme maximum pro to, aby každý měl svůj dům včas. Víme jak je důležité mít dům předaný v termínu, tudíž se můžete těšit na to, že i vy budete mít svůj dům včas. Rádi vám navíc pomůžeme získat stavební povolení.