Domov

Mobilní dům DESIGN LOUNGE 50

Jestli zvažujete, že byste si na svou zahrádku či pozemek zakoupili mobilní dům, ve kterém byste trávili volný čas, nebo i bydleli, prohlédněte si tuto nabídku DESIGN LOUNGE 50 https://www.top-mobilnidomy.cz/mobilheimy/-1691/. Jde o kolaudovatelný mobilní domek o ploše 50,4m2. Na délku měří plných 12m a široký je 4,2m. A to vám říkám, zaujme vás na první pohled. Čím? Je to sice mobilní dům, ale je trochu jiný. Právě tato odlišnost je tím, co z něj dělá velice zajímavý objekt.

Mobilní dům

Ten první pohled určitě spočine na, pro mobilní domky, zvláštní střeše. Není sedlová, ani pultová, jak je u mobilních domů zvykem, ale je v mírném oblouku. Střecha je přitom dostatečně tepelně izolována. Průřez střechy má tloušťku 200mm. Střešní krytina je z lehké, plechové krytiny v systému KILIP-UP. Což je systém, při kterém se jednotlivé pásy krytiny pokládají příčně na střechu a vzájemně se k sobě kotví speciálním zámkem. Střecha díky tomu výtečně odolává vodě a vůbec všem povětrnostním vlivům.

Stěny a podlaha mají tloušťku 170mm, což se jeví jako dostatečná izolace pro úsporné bydlení.

Nyní k designu. Tak jako je střecha v oblouku, tak i stropy uvnitř jsou klenuté, s přiznanými trámy, které v oblouku kopírují strop. Obložení stropu, tak i jako obložení venkovní fasády je vkusně provedeno z palubek ze Sibiřského modřínu. Podlahy jsou plovoucí, s dekorem tmavého dřeva.

Široké dveře k zahradě

V mobilním domě jsou instalovány elektrické přímotopy. Jsou v dostatečném množství, takže není problém vytápět si každou část domku na jinou teplotu.

Dům zaujme také množstvím vstupních dveří. Jsou celkem čtyři. Jedny z nich jsou široké, zasouvací a počítá se s nimi, jako se vstupem na přistavenou verandu, terasu či zahradu. Mobilní dům se prodává jako nevybavený prostor, což novému majiteli umožňuje se dostatečně vyřádit na jeho zařizování. Vybavená je akorát koupelna, ve které naleznete umyvadlo pro osobní hygienu, splachovací toaletu a luxusní, masážní sprchový kout.