Business

Čísla, která v lidech zanechají dojmy

Slyšeli jste již někdy pojem zlatá čísla? Jedná se o telefonní kombinace, které musí splňovat přesná pravidla pro to, jak vypadat, z jakých cifer se skládat a tak podobně. Jedná se tedy o kombinace, které jsou snadno zapamatovatelné, originální, a které v potenciálních klientech zanechají zkrátka dojem. Jako příklad http://mi21.vsb.cz/sites/mi21.vsb.cz/files/unit/rsa_sifrovani.pdf můžeme uvést třeba 722 333 444 nebo 722 272 722. Jak sami vidíte, jedná se o poměrně netypické příklady, na které jste zvyklí dost možná jen z infolinek vašich oblíbených značek. Jak můžete tento prvek využít pro své podnikání? Proč by vás vlastně vůbec měla zlatá čísla zajímat?starý telefon

Spousta firem investuje do těchto kombinací z toho důvodu, aby se odlišili od konkurence. Navíc je nutné si uvědomit, že pokud si má zákazník nějakou kombinaci zapamatovat, musí být co nejjednodušší. Jestliže se tedy chcete v očích zákazníků a klientů zviditelnit, toto je skvělý způsob, kterým pravděpodobně zastíníte i konkurenci.

Proč se rozhodnout pro koupi prémiového čísla?

  • Budete snadněji zapamatovatelní
  • Budete působit mnohem profesionálněji a odborněji
  • Získáte navrch před konkurencí
  • Usnadníte vaším zákazníkům a klientům komunikaci s vámi

klávesnice telefonu
Pro velké firmy, e-shopy i kadeřnice
Je přitom naprosto jedno, v jaké oblasti podnikáte a čím se zabýváte. Můžete vlastnit restauraci, být provozovatelem taxi služby, živit se jako kadeřnice, poskytovat finanční služby anebo provozovat internetový obchod. Zlatá čísla nacházejí uplatnění ve všech sférách podnikání, je tedy jen na vás, jestli se jich rozhodnete využít, nebo dovolíte, aby je všechna vykoupila vaše konkurence, která tím získá obrovskou výhodu. Není jich neomezené množství, v České republice je čísel více než dost, proto operátoři už nemusí generovat nové řady. Není tedy radno zaváhat, čím dříve se pro koupi rozhodnete, tím větší výběr budete mít k dispozici.